PIVOTOULKY

Verze pro tisk |

Milí přátelé, milovníci, piva a výletů

rádi bychom vás srdečně pozvali na sledování úžasného pořadu plného dobrodružství, cestování a chutných zážitků. "Pivotoulky" vás provedou fascinujícím světem minipivovarů, kde se setkáte s autentickými příběhy a ochutnávkami piva, a navíc se podíváte na neuvěřitelně zajímavá místa v okolí, která vám otevřou nové dimenze zábavy a poznávání.

Seriál: Pivotoulky

Kde: [https://www.youtube.com/@Pivotoulky]

Naší cestovatelskou skupinu tvoří nezaměnitelní kamarádi Radek a Dominik, kteří vás zavedou do tajů minipivovarů v ústeckém a libereckém kraji. Odhalíte s nimi zákulisí vašich oblíbených piv, budete mít možnost nahlédnout do procesu vaření a ochutnat lahodné místní speciality.

Ale to není vše! Vaše průvodkyně Charlotte a Lucka si zase vezmou na starost zábavnou část pro naše malé diváky. Přivedou děti do světa pohádek a dobrodružství, ukážou jim místní poklady a zážitky, které budou chtít zažít i sami.

První díl nás zavedl do kouzelného města Litoměřice, kde jsme společně navštívili Hotel a minipivovar Koliba. Holky nás vzaly na pohádkovou cestu a nakonec jsme obdivovali nádherný zámek, který nás uchvátil svou krásou.

https://www.youtube.com/watch?v=tfNvqh187NM

Tak neváhejte a připojte se k nám na našem cestovatelském dobrodružství! Užijte si skvělou zábavu, poznávání nových koutů naší krásné země a samozřejmě skvělé pivo.

 

 

 
 
P.S. Nezapomeňte si nachystat pohodlné křeslo, dobrou náladu a chuť na dobrodružství! ????Pivotoulky vás zvou za cestováním, pivem i zábavou. Ať jste rodina či kamarádi, s námi cestovat budete rádi. Pivovary i zajímavá místa v okolí, to každý díl vám napoví. 
 
Seriál o minipivovarech z ústeckého a libereckého kraje, kterým vás provedou kamarádi Radek s Dominikem a zajímavá místa v okolí pro děti ukážou Charlotte a Lucka. 
 
V prvním díle jsme navštívili město Litoměřice a zde Hotel a minipivovar Koliba. Holky nás vzaly za pohádkovími postavičkami a na konec jsme navštívili společně krásný zámek. Pivotoulky vás zvou za cestováním, pivem i zábavou. Ať jste rodina či kamarádi, s námi cestovat budete rádi. Pivovary i zajímavá místa v okolí, to každý díl vám napoví. 
 
Seriál o minipivovarech z ústeckého a libereckého kraje, kterým vás provedou kamarádi Radek s Dominikem a zajímavá místa v okolí pro děti ukážou Charlotte a Lucka. 
 
V prvním díle jsme navštívili město Litoměřice a zde Hotel a minipivovar Koliba. Holky nás vzaly za pohádkovími postavičkami a na konec jsme navštívili společně krásný zámek. 
alt
alt
alt
alt
Nahoru